OFERTY PRACY

PRODUCT MANAGER

Miejsce pracy - Praszka

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Odpowiedzialność za tworzenie i dynamiczny rozwój sprzedaży nowej kategorii produktowej.

- Budowanie i zarzadzanie zespołem projektowym oraz sprzedaży.

- Odpowiedzialność za politykę cenową oraz kontrolę kosztów.

- Pozyskiwanie danych potrzebnych do projektowania i rozwoju produktów, testowanie, oraz wdrażanie nowych funkcjonalności i ulepszeń.

- Analizowanie potrzeb klientów oraz działań konkurencji. Śledzenie zmian oraz trendów na rynku.

- Inicjowanie działań prosprzedażowych zarówno w Polsce i na rynkach zagranicznych.

NASZE WYMAGANIA:

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

- Udokumentowane sukcesami doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z projektowaniem i wdrażaniem nowych produktów na rynek.

- Doświadczenie w budowaniu i zarzadzaniu zespołem w tym współpraca z działem rozwoju.

- Biegłość w zbieraniu, analizowaniu i przetwarzaniu danych rynkowych.

- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, entuzjazm i pozytywne nastawienie.

- Biegła znajomość języka niemieckiego i angielskiego będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

- Stabilną pracę w prężnie działającej międzynarodowej firmie,

- Atrakcyjne wynagrodzenie,

- Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycie doświadczenia i wielu innych umiejętności,

- Szkolenie wdrożeniowe.

BENEFITY:

- Prywatna opieka medyczna

- Dofinasowanie do karty Multisport

- Program rekomendacji pracowników

- Dofinasowanie do SmartLunch

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: kadry1@blyss.pl

Kontakt telefoniczny:
+48 539 147 179
+48 77 414 88 67